Polskie Radio PiK
z 5 lutego 2022 roku

0:00 Strefa Dobrego Nastroju Nocą
Krzysztof Wilczyński
Autor: Krzysztof Wilczyński

To program, który towarzyszy tym którzy nie chcą, bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.

2:00 Nuty i minuty
Dariusz Tomaszewski
Autor: Dariusz Tomaszewski

od wtorku do soboty: 5:40 kolejny odcinek powieści.

6:00 Raz na ludowo
Autor: Andrzej Krystek

Kujawy i Pomorze to region wyjątkowo bogaty etnograficznie. Andrzej Krystek prezentuje sztukę twórców ludowych, zespołów folklorystycznych. Są też relacje z imprez, festiwali, przeglądów folkowych i jarmarków sztuki ludowej.

7:00 Bywaj zdrów!
8:00 wiadomości + serwis sportowy
8:06 Piosenki na życzenie
Krzysztof Wilczyński
Autor: Krzysztof Wilczyński

Dzwonisz, wysyłasz kartkę pocztową bądź e-mail a my spełniamy Twoje muzyczne życzenia.

10:00 Wsłuchaj się w region
Dariusz Gross
Autor: Dariusz Gross

W programie jak zawsze propozycje aktywnego wypoczynku, ale też zaproszenia dla tych, którzy jednak wolą wybrać się do kina, muzeum czy do teatru. W ramach naszych podróży po województwie kujawsko-pomorskim zatrzymamy się m.in. w urokliwym Lubostroniu oraz w historycznej Kruszwicy. Legendarna stolica Polski - właśnie zaczęła świętowanie z okazji 600-lecia nadania praw miejskich. Poza tym zadbamy też o to, aby w sobotnie przedpołudnie zagrać takie utwory przy których robi się ciepłej i przyjemniej...

12:00 Raz na zielono
13:00 Radio dzieciom
Magda Jasińska
Autor: Magda Jasińska

Dzieci od 4 do 10 lat znajdą w programie zagadki dla siebie, dorośli będą walczyć o możliwość udziału w audycji swoich dzieci, z przedszkolakami i uczniami szkół dyskutujemy o nurtujących ich sprawach. A także: rekomendacje filmów, spektakli, przedstawień i koncertów adresowanych do dzieci, lista przebojów dziecięcych.

14:00 Rodzinny PiKnik
17:00 W dobrym tonie
Ewa Dąbrowska
Autor: Ewa Dąbrowska

Ambitna i oryginalna muzyka , która nie mieszcząc się w modnych trendach , wprowadzi słuchacza w inny, zapomniany, lepszy świat... Bieżące informacje muzyczne, wydarzenia kulturalne, recenzje i premiery.

18:00 Regionalny Punkt Widzenia
Michał Słobodzian
Autor: Michał Słobodzian

Magazyn poświęcony gospodarce, regionalnych inicjatywach pozarządowych, kulturze, nowych trendach i zjawiskach, rozmowy z ekspertami.

19:00 Archiwum.radiopik.pl
Ewa Dąbrowska
Autorzy: Ewa Dąbrowska, Marek Rzepa

W audycji Archiwum.radiopik.pl: Program dnia i Radio-Echo z... roku; radiowa postać – Elżbieta Górska...; radio w terenie – dziś...; Z dziejów Listy Przebojów rozgłośni bydgoskiej; w tym tygodniu… wiele lat temu: Na ratunek Italii; 10 tys. dolarów; Ciepły kącik; Zwyczaj zażywania tabaki; Tajemnica śmierci księdza Zycha; Matki Boskiej Gromnicznej, dzień Życia Konsekrowanego.

20:00 Lista Przebojów
22:00 Radio Beat
Tomasz Kaźmierski
Autor: Tomasz Kaźmierski

W audycji przypomnimy twórczość legendarnego duetu - Coldcut. Matt Black i Jonathan More tworzą od końca lat 80-tych. Czerpią z wielu gatunków, od hip-hopu po jazz. Wiele ich produkcji elektronicznych to już dziś klasyki. Założyli słynną wytwórnie Ninja Tune.

0:00 Nuty i minuty

Mapa strony