Polskie Radio PiK
z 19 lutego 2022 roku

0:00 Strefa Dobrego Nastroju Nocą
Krzysztof Wilczyński
Autor: Krzysztof Wilczyński

To program, który towarzyszy tym którzy nie chcą, bądź po prostu nie mogą zmrużyć oka po północy. Codziennie przez dwie godziny możecie liczyć na starannie wyselekcjonowaną muzykę przeróżnych gatunków, nie zabraknie najnowszych przebojów, ale też megahitów sprzed lat. Strefa DOBREGO Nastroju NOCĄ to audycja, którą współtworzycie, bo każdej nocy z listy muzycznych propozycji nadesłanych pod sdn@radiopik.pl wybieram co najmniej kilka piosenek. W cyklu „Historia Muzyką Pisana” pojawią się ważne daty i wydarzenia ze świata muzyki, opowiem też o tym jak powstawały wielkie polskie i światowe przeboje. Oprócz znakomitej muzyki znajdziecie tu również ciekawe informacje ze świata kultury, sztuki, a nawet sportu.

2:00 Nuty i minuty
Dariusz Tomaszewski
Autor: Dariusz Tomaszewski

od wtorku do soboty: 5:40 kolejny odcinek powieści.

02:15
Inna - Up
6:00 Raz na ludowo
Autor: Andrzej Krystek

Kujawy i Pomorze to region wyjątkowo bogaty etnograficznie. Andrzej Krystek prezentuje sztukę twórców ludowych, zespołów folklorystycznych. Są też relacje z imprez, festiwali, przeglądów folkowych i jarmarków sztuki ludowej.

7:00 Bywaj zdrów!
Jolanta Fischer
Autor: Jolanta Fischer

Nasza osobowość jest niezwykle delikatna i - tak jak ciało - również może źle funkcjonować. Czym się charakteryzują jej zaburzenia, kto i jak przez nie cierpi, a przede wszystkim, dlaczego warto odwiedzać specjalistów za każdym razem, kiedy poczujemy się źle (także na duszy)? O tym porozmawiamy z naszym gościem - psychologiem i psychoterapeutą Łukaszem Warchołem.

8:00 wiadomości + serwis sportowy
8:06 Piosenki na życzenie
10:00 Wsłuchaj się w region
Dariusz Gross
Autor: Dariusz Gross

Coś dla wypoczywających aktywnie i coś dla wybierających się do teatru czy też na koncert - każdy znajdzie w tym programie propozycje spędzenia wolnego czasu nie tylko w weekend! Zaproponujemy też niecodzienny spacer po miastach naszego regionu, ale dla odmiany udamy się również na nocną wyprawę do lasu. W naszym cyklu ''Dla lasu, dla ludzi'' opowiemy o perfekcyjnych łowcach uważanych za symbol mądrości - o sowach.

12:00 Raz na zielono
Małgorzata Burchardt
Autor: Małgorzata Burchardt

Kiedy zima powoli dobiega końca, w ogrodzie zaczynają budzić się pierwsze rośliny. W sobotniej audycji "Raz na zielono" podpowiemy, gdzie wypatrywać oznak wiosny i jakie rośliny zwiastują jej nadejście. Zapytamy też naszych ekspertów, czy szalejący ostatnio wiatr jest zagrożeniem dla naszego ogrodu? Tradycyjnie będzie można do nas zadzwonić i osobiście zadać pytanie. Telefon 52/345 50 90. Startujemy jak zwykle po godzinie 12.00. Do usłyszenia i do zobaczenia na radiopik.pl. Zaprasza Małgorzata Burchardt.

13:00 Radio dzieciom
Magda Jasińska
Autor: Magda Jasińska

Dzieci od 4 do 10 lat znajdą w programie zagadki dla siebie, dorośli będą walczyć o możliwość udziału w audycji swoich dzieci, z przedszkolakami i uczniami szkół dyskutujemy o nurtujących ich sprawach. A także: rekomendacje filmów, spektakli, przedstawień i koncertów adresowanych do dzieci, lista przebojów dziecięcych.

14:00 Rodzinny PiKnik
17:00 Polskie granie
Dariusz Gross
Autor: Dariusz Gross

W programie jak zawsze muzyczne nowości i premiery, ale też nagrania z najchętniej kupowanych płyt w Polsce. Wśród gości programu znajdą się m.in. grupa T.Love i Viki Gabor.

20:00 Lista Przebojów
22:00 Radio Beat
0:00 Nuty i minuty

Mapa strony